O Nas

LabGSM – zajmujemy się w szczególności profesjonalną naprawą-regeneracją wyświetlaczy do telefonów oraz tabletów. Osiągnęliśmy pozycje niekwestionowanego lidera w regeneracji wyświetlaczy, obsługującego ponad 1000 serwisów na terenie Europy, Chin i krajów bliskowschodnich. Wieloletnie doświadczenie potwierdzone zostało rosnącym wolumenem exportu naszych wyrobów na rynek Chiński, co dobitnie podkreśla Naszą najwyższą jakość i umiarkowane ceny!!!

Umów naprawę. Infolinia czynna całą dobę: 503 503 600

Kim jesteśmy

LabGSM – lider rynku rewitalizacji i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie teleinformatyki, funkcjonuje na rynku usług serwisowych od ponad 20 lat. Współtworzy ją zespół inżynierów i techników, z doświadczeniem w bieżącej obsłudze serwisowej, jak i procesach technologiczno-przemysłowych, zdobytym zarówno podczas pracy w serwisach jak i działach technicznych największych producentów i dystrybutorów w branży. Od wielu lat zespół szkoleniowców i inżynierów opracowuje technologię odnawiania i regeneracji podzespołów elektroniki użytkowej, wspomagającej oraz towarzyszącej. Procesy szeroko pojętego zakresu „display module” osiągają sprawność technologiczną na poziomie 93%, co zważywszy na szeroki asortyment rynku oraz niejednolitą problematykę budowy jest wielce satysfakcjonujący dając powody do satysfakcji i pozycjonując nas na „refurbishing market” w gronie liderów.

Jak działamy

Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność działania oraz pasja do wykonywanej przez nas pracy. Każdorazowo do zagadnień podchodzimy inżyniersko, nie tylko wymieniając uszkodzony moduł, ale z zawodowej ciekawości diagnozując przyczynę niepoprawnego procesu. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie dobrą współpracę z Klientami oraz dbałość o ich interesy, nie zapominając jednak o misji profesji inżyniera i zawodowej uczciwości.

W czym się specjalizujemy

– szkolenia kadry w zakresie techniki teleinformatycznej,
– diagnoza/analiza oraz rachunek przypadku usterek,
– odnawianie i rewitalizacja podzespołów elektroniki użytkowej,
– konstrukcja i budowa oprzyrządowania serwisowego,
– diagnostyka, rzeczoznawstwo,
– bieżący serwis urządzeń elektronicznych,
– sprzedaż części i podzespołów,
– sprzedaż materiałów eksploatacyjnych,
– refurbishing

Zasady współpracy

Oferta LabGSM skierowana jest do każdego, kto poszukuje wysokiej jakości pomocy technicznej przy zachowaniu konkurencyjności stawek. Wieloletnie doświadczenie w branży usług teleinformatycznych nauczyło nas, że część Klientów preferuje system ścisłej/stałej współpracy, pozostała zaś część incydentalną. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dostosujemy ofertę współpracy indywidualnie, uwzględniając Państwa realne potrzeby. Wspieramy serwisy w zakresie dostarczania podzespołów, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych. Dysponujemy asortymentem nowym i używanym.